Punakone 1 Miesten 3. divisioona
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 3. divisioona |
02.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Koovee II |
2 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
02.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Ilves III |
9 – 1 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
22.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Ikhtys-Jkl |
3 – 4 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
22.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
SBT PaPo |
2 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
12.11.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
TiPa |
3 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
12.11.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Nousu |
3 – 5 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
03.12.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Ilves III |
1 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
11.12.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Showtime |
1 – 6 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
17.12.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Koovee II |
2 – 8 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
08.01.12 |
Killeri, Jyväskylä |
L-Bandy |
6 – 6 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
08.01.12 |
Killeri, Jyväskylä |
Blasters |
4 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
22.01.12 |
Parkano |
Ikhtys-Jkl |
7 – 5 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
22.01.12 |
Parkano |
SBT PaPo |
2 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
04.02.12 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
TiPa |
4 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
04.02.12 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Nousu |
1 – 5 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
26.02.12 |
Killeri, Jyväskylä |
Blasters |
2 – 2 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
26.02.12 |
Killeri, Jyväskylä |
L-Bandy |
2 – 6 |
R |
|
Miesten 3. divisioona |
18.03.12 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Showtime |
4 – 3 |
R |
|
Punakone 1 Harjoitusottelu
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Harjoitusottelu |
29.08.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Showtime |
2 – 2 |
R |
|
Harjoitusottelu |
26.09.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
TMT |
– |
R |
|
Harjoitusottelu |
17.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Punakone 2 |
3 – 0 |
R |
|
Harjoitusottelu |
30.11.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
Nokian Krp 2 |
3 – 2 |
R |
|
Harjoitusottelu |
14.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
Soittorasia 1 |
2 – 4 |
R |
|
Punakone 1 Suomen Cup
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Suomen Cup |
04.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
SC Urbans |
1 – 4 |
R |
|
Suomen Cup |
04.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
Soittorasia II |
3 – 2 |
R |
|
Suomen Cup |
04.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
V&L |
1 – 7 |
R |
|
Suomen Cup |
18.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
Soittorasia IV |
3 – 3 |
R |
|
Suomen Cup |
18.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
SC Urbans II |
2 – 3 |
R |
|
Suomen Cup |
18.09.11 |
Tamppi-Areena, Tampere |
LV |
4 – 3 |
R |
|
Suomen Cup |
03.10.11 |
Monitoimitalo, Jyväskylä |
O2-Jkl |
6 – 2 |
R |
|
Punakone 2 Miesten 4. divisioona
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 4. divisioona |
08.10.11 |
Mäntän urheilutalo |
DTT |
2 – 1 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
08.10.11 |
Mäntän urheilutalo |
JU |
3 – 4 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
30.10.11 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
KU-68 |
3 – 6 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
30.10.11 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
Pro Stars |
5 – 5 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
20.11.11 |
Raholan liikuntakeskus |
MäntU |
3 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
20.11.11 |
Raholan liikuntakeskus |
Warriors |
6 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
11.12.11 |
Jämsänkoski, Mäntykallio |
SBS United |
3 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
11.12.11 |
Jämsänkoski, Mäntykallio |
Kikka-74 |
4 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
07.01.12 |
Mäntän urheilutalo |
KU-68 |
6 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
07.01.12 |
Mäntän urheilutalo |
Warriors |
3 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
28.01.12 |
Raholan liikuntakeskus |
MäntU |
1 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
28.01.12 |
Raholan liikuntakeskus |
SBS United |
2 – 8 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
19.02.12 |
Mäntykallio, Jämsänkoski |
Kikka-74 |
4 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
19.02.12 |
Mäntykallio, Jämsänkoski |
IRA |
3 – 5 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
03.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
IRA |
1 – 4 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
03.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
JU |
5 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
24.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
DTT |
1 – 0 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
24.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
Pro Stars |
7 – 1 |
R |
|
Punakone 2 Harjoitusottelu
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Harjoitusottelu |
19.09.11 |
Raholan liikuntakeskus |
SC HLJ |
5 – 6 |
R |
|
Harjoitusottelu |
27.09.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
KU-68 |
4 – 3 |
R |
|
Harjoitusottelu |
15.11.11 |
Raholan liikuntakeskus |
Nokian Krp A |
3 – 3 |
R |
|
Harjoitusottelu |
02.01.12 |
Raholan liikuntakeskus |
SC HLJ |
3 – 4 |
R |
|
Harjoitusottelu |
21.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
Warriors |
3 – 5 |
R |
|
Harjoitusottelu |
28.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
Punakone 3 |
3 – 4 |
R |
|
Punakone 3 Miesten 6. divisioona
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 6. divisioona |
02.10.11 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
Classic V |
2 – 6 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
02.10.11 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
Replay |
2 – 4 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
15.10.11 |
Tenniskeskus, Tampere |
YPa III |
4 – 7 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
23.10.11 |
Raholan liikuntakeskus |
Warriors III |
1 – 5 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
23.10.11 |
Raholan liikuntakeskus |
Manse PP |
4 – 4 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
29.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
SC Inter |
3 – 6 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
29.10.11 |
Spiral-halli, Kaukajärvi |
HLJ |
7 – 6 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
19.11.11 |
Valkeakoski liikuntahalli |
Torpedo |
2 – 7 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
19.11.11 |
Valkeakoski liikuntahalli |
WFT 2 |
8 – 1 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
10.12.11 |
Valkeakoski liikuntahalli |
SC CLASSIC V |
5 – 3 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
10.12.11 |
Valkeakoski liikuntahalli |
SC Läsimäki II |
4 – 2 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
15.01.12 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
SC Läsimäki II |
2 – 7 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
15.01.12 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
SC Classic V |
4 – 8 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
04.02.12 |
Valkeakoski liikuntahalli |
KoSby |
1 – 6 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
04.02.12 |
Valkeakoski liikuntahalli |
Napa-10 |
2 – 3 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
26.02.12 |
Pirkkahalli Tampere |
TamThu |
3 – 9 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
26.02.12 |
Pirkkahalli Tampere |
KoSby |
3 – 1 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
17.03.12 |
Raholan liikuntakeskus |
WFT 2 |
4 – 9 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
17.03.12 |
Raholan liikuntakeskus |
Torpedo |
4 – 2 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
01.04.12 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
TamThu |
7 – 4 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
01.04.12 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
Napa-10 |
5 – 5 |
R |
|
Miesten 6. divisioona |
14.04.12 |
Tenniskeskus, Tampere |
PMK All Stars |
6 – 0 |
R |
|
Punakone 3 Harjoitusottelu
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Harjoitusottelu |
28.03.12 |
Spiral, Kaukajärvi |
Punakone 2 |
3 – 4 |
R |
|
Uusimmat uutiset
Uusimmat bloggaukset
Copyright © 1996-2013 Tampereen Punakone 1996. Kaikki oikeudet varataan.