Punakone 1 Miesten 4. divisioona
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 4. divisioona |
12.10.13 |
Mänttä-Vilppula |
Showtime |
2 – 4 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
12.10.13 |
Mänttä-Vilppula |
Soittorasia III |
1 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
02.11.13 |
Jämsänkoski |
Pro Stars |
7 – 0 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
02.11.13 |
Jämsänkoski |
HLJ |
1 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
23.11.13 |
Tamppi Areena |
Vihuri |
3 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
23.11.13 |
Tamppi Areena |
KU-68 |
3 – 9 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
14.12.13 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
Kikka-74 |
4 – 7 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
14.12.13 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
JU |
6 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
04.01.14 |
Tamppi Areena |
KU-68 |
3 – 4 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
04.01.14 |
Tamppi Areena |
Pro Stars |
8 – 5 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
19.01.14 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
HLJ |
5 – 2 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
19.01.14 |
Pitkäjärven koulu, Kangasala |
Kikka-74 |
2 – 5 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
08.02.14 |
Tamppi Areena |
Koovee II |
5 – 3 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
08.02.14 |
Tamppi Areena |
JU |
4 – 11 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
01.03.14 |
Vilppulan urheilutalo |
Koovee II |
8 – 5 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
01.03.14 |
Vilppulan urheilutalo |
Soittorasia III |
3 – 6 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
22.03.14 |
Jämsänkoski |
Vihuri |
4 – 7 |
R |
|
Miesten 4. divisioona |
22.03.14 |
Jämsänkoski |
Showtime |
5 – 1 |
R |
|
Punakone 1 Harjoitusottelu
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Harjoitusottelu |
02.09.13 |
Kaukajärvi 1 |
D-Kone |
4 – 3 |
R |
|
Harjoitusottelu |
17.09.13 |
Kaukajärvi 1 |
KU-68 |
2 – 6 |
R |
|
Harjoitusottelu |
24.09.13 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
YPA |
4 – 4 |
R |
|
Harjoitusottelu |
03.04.14 |
Kaukajärvi 1 |
KU-68 |
3 – 4 |
R |
|
Punakone 1 Harjoitusottelu (3×20 min)
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Harjoitusottelu (3×20 min) |
03.08.13 |
Rahola |
Ilves A |
4 – 3 |
R |
|
Punakone 1 Miesten 3. divisioona karsinta
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 3. divisioona karsinta |
05.04.14 |
Kaukajärvi 4 |
MuurY |
4 – 5 |
R |
|
Punakone 2 Miesten 5. divisioona
Sarja |
PVM |
paikka |
vastustaja |
tulos |
|
Miesten 5. divisioona |
21.09.13 |
Liikuntahalli, Virrat |
RePlay |
7 – 4 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
21.09.13 |
Liikuntahalli, Virrat |
SB KK |
2 – 12 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
13.10.13 |
Raholan liikuntakeskus |
KilMy |
6 – 3 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
13.10.13 |
Raholan liikuntakeskus |
SC Läsimäki |
4 – 10 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
02.11.13 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
MäntU |
4 – 8 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
02.11.13 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
Rientola |
4 – 4 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
23.11.13 |
Mäntän urheilutalo |
RePlay |
3 – 6 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
23.11.13 |
Mäntän urheilutalo |
SB KK |
10 – 1 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
15.12.13 |
Raholan liikuntakeskus |
SC Läsimäki |
13 – 4 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
15.12.13 |
Raholan liikuntakeskus |
KilMy |
8 – 2 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
04.01.14 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
Rientola |
2 – 8 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
04.01.13 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
MäntU |
– |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
04.01.14 |
Ylöjärven liikuntakeskus |
MäntU |
5 – 7 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
26.01.14 |
Kaukajärvi 4 |
V&L II |
7 – 5 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
26.01.14 |
Kaukajärvi 4 |
UrPS |
3 – 2 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
15.02.14 |
Kaukajärvi 4 |
V&L II |
0 – 3 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
15.02.14 |
Kaukajärvi 4 |
Dolphins |
8 – 4 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
08.03.14 |
Liikuntahalli, Virrat |
Dolphins |
5 – 2 |
R |
|
Miesten 5. divisioona |
08.03.14 |
Liikuntahalli, Virrat |
UrPS |
1 – 4 |
R |
|
Uusimmat uutiset
Uusimmat bloggaukset
Copyright © 1996-2013 Tampereen Punakone 1996. Kaikki oikeudet varataan.