4.divisioona SS M4D-14 2019-2020

pvm vastustaja sarja paikka tulos
21.03.2020 18:00 Nokian Krp II Miesten 4. divisioona Ylöjärven LK R
vs. Nokian Krp II (vieras) ( Miesten 4. divisioona, Ylöjärven LK)
21.03.2020 16:00 SS Valhalla Miesten 4. divisioona Ylöjärven LK R
vs. SS Valhalla (koti) ( Miesten 4. divisioona, Ylöjärven LK)
01.03.2020 19:00 RePlay Miesten 4. divisioona Spiral-halli R
vs. RePlay (vieras) ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
01.03.2020 17:00 PäLu Miesten 4. divisioona Spiral-halli R
vs. PäLu (koti) ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
15.02.2020 16:00 DTT Miesten 4. divisioona Spiral-halli R
vs. DTT (koti) ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
15.02.2020 13:00 NeTu Miesten 4. divisioona Spiral-halli R
vs. NeTu (vieras) ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
25.01.2020 16:00 SPORT FT Miesten 4. divisioona AutoCenter Areena R
vs. SPORT FT (koti) ( Miesten 4. divisioona, AutoCenter Areena)
25.01.2020 13:00 SR II Miesten 4. divisioona AutoCenter Areena R
vs. SR II (vieras) ( Miesten 4. divisioona, AutoCenter Areena)
04.01.2020 14:00 SS Valhalla Miesten 4. divisioona Harjuniityn LH, Nokia 2 – 1 R
vs. SS Valhalla (vieras) 2 – 1 ( Miesten 4. divisioona, Harjuniityn LH, Nokia)
04.01.2020 11:00 Showtime Miesten 4. divisioona Harjuniityn LH, Nokia 6 – 3 R
vs. Showtime (vieras) 6 – 3 ( Miesten 4. divisioona, Harjuniityn LH, Nokia)
02.01.2020 19:30 KyPo Harjoitusottelu (3×20 min) Kosken Syke 7 – 8 R
vs. KyPo (vieras) 7 – 8 ( Harjoitusottelu (3×20 min), Kosken Syke)
07.12.2019 14:00 Nokian Krp II Miesten 4. divisioona Spiral-halli 5 – 2 R
vs. Nokian Krp II (koti) 5 – 2 ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
07.12.2019 12:00 PäLu Miesten 4. divisioona Spiral-halli 2 – 2 R
vs. PäLu (vieras) 2 – 2 ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
17.11.2019 18:00 RePlay Miesten 4. divisioona Spiral-halli 8 – 3 R
vs. RePlay (koti) 8 – 3 ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
17.11.2019 16:00 DTT Miesten 4. divisioona Spiral-halli 9 – 3 R
vs. DTT (vieras) 9 – 3 ( Miesten 4. divisioona, Spiral-halli)
19.10.2019 12:00 NeTu Miesten 4. divisioona Tamppi-Areena 3 – 3 R
vs. NeTu (koti) 3 – 3 ( Miesten 4. divisioona, Tamppi-Areena)
19.10.2019 10:00 SR II Miesten 4. divisioona Tamppi-Areena 5 – 3 R
vs. SR II (koti) 5 – 3 ( Miesten 4. divisioona, Tamppi-Areena)
06.10.2019 19:00 SPORT FT Miesten 4. divisioona Ideapark Sport 2 – 5 R
vs. SPORT FT (vieras) 2 – 5 ( Miesten 4. divisioona, Ideapark Sport)
06.10.2019 17:00 Showtime Miesten 4. divisioona Ideapark Sport 2 – 5 R
vs. Showtime (koti) 2 – 5 ( Miesten 4. divisioona, Ideapark Sport)